wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ DZIECKA

W dniu 31.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Śremie uczniowie obchodzili Dzień Dziecka, którego organizatorem byli rodzice oraz nauczyciele.
    Wszyscy mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych konkursach takich jak: przeciąganie liny, czy zgadywanki. Ciekawym elementem imprezy był pokaz musztry wykonanej przez uczniów klasy policyjnej z Zespołu Szkół Technicznych w Śremie a także możliwość założenia przez dzieci policyjnych tarcz ochronnych. Nie zabrakło również atrakcji takich jak malowanie twarzy, przejazd kolejką, karaoke czy dmuchany zamek. zarówno uczniowie, jak nauczyciele z przyjemnością kosztowali watę cukrową, popcorn i przepyszne ciasta.
    Na koniec dyrektor Maciej Formaniak wręczył nagrody z loterii. Wszystkim uczestnikom towarzyszył dobry humor oraz piękna pogoda.

alt

alt

Login Form