sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 13 marca 2019 odbył się Gminny konkurs języka niemieckiego pod patronem Burmistrza Śremu, zorganizowany przez Panią Barbarę Mikołajczak w Szkole Podstawowej w Zbrudzewie. Na konkurs przybyło 13 uczestników ze szkół Gminy Śrem, w tym 2 uczniów naszej szkoły, tj. ANASTAZJA SAWICKA  z kl. 8B i BARTŁOMIEJ JANKOWIAK z kl. 8A wraz ze swoim opiekunem, nauczycielem języka niemieckiego Panią Andżeliką Ławniczak. Konkurs składał się z części pisemnej, po której nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej czwórce najlepszych. W drugim etapie ustnym i dodatkowej dogrywce ostatecznie Bartłomiej Jankowiak zajął 3 miejsce a Anastazja 4. Uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony i serdecznie im tego sukcesu gratulujemy.


Glückwünsche !!!

Login Form