środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BRZECHWA DZIECIOM

Dnia 7 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas drugich pod hasłem: "Brzechwa dzieciom". Uczniowie, którzy zwyciężyli w eliminacjach klasowych zaprezentowali wybrane przez siebie utwory na scenie w holu SP nr 6. Konkurs przebiegał na wysokim poziomie i jury nie miało łatwego zadania. Po naradzie przyznało następujęce miejsca:

I- Zuzanna Żeleźna II b oraz Nina Niewiedział IIb
II- Bartosz Pijarowski II b i Antoni Korneluk II c
III- Wiktor Multana II a i Maja Zięba II d

    Równocześnie z konkursem recytatorskim odbywał się konkurs plastyczny pod tym samym hasłem. Wyróżnione w nim prace zostały umieszczone na scenie. Wszystkim recytatorom oraz artystom gratulujemy!

alt

 

 

Login Form