środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„English ??? – Yes, I can!!!”

W ramach projektu edukacyjnego „English ??? – Yes, I can!!!” p. Joanna Duszczak i p. Martyna Antoniewicz ogłosiły konkurs plastyczny dla klas 1-4 pt. Świętuj z nami 90-lecie Myszki Miki – „Let’s Celebrate Mickey Mouse’s Birthday”.  
Nauczycielki języka angielskiego zaprosiły wszystkich fanów Myszki Miki, tych najmłodszych i tych starszych, by wspólnie świętować 90 lat zabawy z jednym z najsłynniejszych rysunkowych postaci świata. Myszka Miki obchodzi w tym roku okrągły jubileusz - dokładnie 90 lat temu, w listopadzie 1928 r. Miki wystąpił w swym pierwszym animowanym filmie dźwiękowym pt. „Parowiec Willie”.
Konkurs polegał na wykonaniu projektu Miceky Mouse In The Past oraz Mickey Mouse In The Future własnego autorstwa.
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a zwycięzcą serdecznie gratulujemy!!!

I MIEJSCE:
Klasy IV -  ALICJA KOŃPA 4e
Klasy II - MICHAŁ CICHARSKI 2C
Klasy I – OLIWIA WAWRZYNOWICZ 1B

alt

alt

alt

Login Form