środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PROJEKT EDUKACYJNY English ??? – Yes, I can! cz 2

Ciąg dalszy projektu edukacyjnego "English ??? – Yes, I can!"

 

Temat projektu: ENGLISH AROUND THE WORLD

alt

 

  Termin projektu: LISTOPAD 2017

Cele projektu: Zadaniem uczniów było połączenie się w grupy 2-4 osobowe i przygotowanie prezentacji multimedialnej na wylosowany kraj. Prezentacje były omawiane przez uczniów podczas lekcji kulturowych z języka angielskiego

Sposób prezentacji: Prezentacja multimedialna na tablicy interaktywnej

Osoby uczestniczące w projekcie: Uczniowie klasy 4a Antczak Helena, Brzozowski Tomasz, Cicharski Jakub, Ciszak Karolina, Czaplicki Jakub, Golec Franciszek, Grześkowiak Julia, Jankowski Michał, Jędrzejczak Krzysztof, Kaczmarek Marianna, Kościelniak Hanna, Lampe Kacper, Lehmann Wiktoria, Maciupa Filip, Michałowski Dawid, Pietrzak Olga, Stawicka Milena, Tomczak Estera, Trybuś Anna, Wachowiak Borys, Wawrzyniak Zuzanna, Wolniewicz Maja, Wrzesińska Agata, Wrzesińska Zuzanna

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 1

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 2

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 3

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 4

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 5

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 6

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 7

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 8

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 9

FILM ENGLISH AROUND THE WORLD 10

 

 

Temat projektu:  POLAND IS COOL!

alt

 

Termin projektu: GRUDZIEŃ, 2017

Cele projektu: Zadaniem uczniów było zaprojektować koszulkę i wymyśleć do niej hasło promujące nasz kraj

Sposób prezentacji: Prezentacja najbardziej kreatywnych prac na klasowej tablicy

Osoby uczestniczące w projekcie: Uczniowie klasy 4a Antczak Helena, Brzozowski Tomasz, Cicharski Jakub, Ciszak Karolina, Czaplicki Jakub, Golec Franciszek, Grześkowiak Julia, Jankowski Michał, Jędrzejczak Krzysztof, Kaczmarek Marianna, Kościelniak Hanna, Lampe Kacper, Lehmann Wiktoria, Maciupa Filip, Michałowski Dawid, Pietrzak Olga, Stawicka Milena, Tomczak Estera, Trybuś Anna, Wachowiak Borys, Wawrzyniak Zuzanna, Wolniewicz Maja, Wrzesińska Agata, Wrzesińska Zuzanna

alt

 

 

Temat projektu: GREETINGS FROM POLAND!

 

alt

Termin projektu: LUTY, 2018

Cele projektu: Zadaniem uczniów było napisać pocztówkę z pozdrowieniami z naszego miasta i dołączyć do
niej zdjęcie. Projekt był zarówno indywidualny jak i do wykonania w grupie.

Sposób prezentacji: Prezentacja najbardziej kreatywnych prac na tablicy korkowej na korytarzu szkolnym oraz na
gazetce klasowej

Osoby uczestniczące w projekcie: Uczniowie klasy 4a
Antczak Helena, Brzozowski Tomasz, Cicharski Jakub,
Ciszak Karolina, Czaplicki Jakub, Golec Franciszek,
Grześkowiak Julia, Jankowski Michał, Jędrzejczak
Krzysztof, Kaczmarek Marianna, Kościelniak Hanna,
Lampe Kacper, Lehmann Wiktoria, Maciupa Filip,
Michałowski Dawid, Pietrzak Olga, Stawicka Milena,
Tomczak Estera, Trybuś Anna, Wachowiak Borys,
Wawrzyniak Zuzanna, Wolniewicz Maja, Wrzesińska
Agata, Wrzesińska Zuzanna

alt

 

 

Temat projektu:  AN AD FOR AN AFTER-SCHOOL CLUB

Termin projektu: MARZEC, 2018

Cele projektu: Zadaniem uczniów było stworzyć reklamę klubu zajęć pozalekcyjnych uwzględniając ofertę klubu, miejsce spotkań klubowiczów oraz kiedy odbywają się zajęcia

Sposób prezentacji: Prezentacja prac na tablicy korkowej na korytarzu szkolnym. Prace uczniów były indywidualne.

Osoby uczestniczące w projekcie: Uczniowie klasy 4a Antczak Helena, Brzozowski Tomasz, Cicharski Jakub, Ciszak Karolina, Czaplicki Jakub, Golec Franciszek, Grześkowiak Julia, Jankowski Michał, Jędrzejczak Krzysztof, Kaczmarek Marianna, Kościelniak Hanna, Lampe Kacper, Lehmann Wiktoria, Maciupa Filip, Michałowski Dawid, Pietrzak Olga, Stawicka Milena, Tomczak Estera, Trybuś Anna, Wachowiak Borys, Wawrzyniak Zuzanna, Wolniewicz Maja, Wrzesińska Agata, Wrzesińska Zuzanna

alt

 

 

Temat projektu:  FUN THINGS TO DO IN…

alt

Termin projektu: MARZEC, 2018

Cele projektu: Zadaniem uczniów było wybranie dowolnego miasta w Polsce i przygotowaniu o nim ulotki. Ulotka miała przedstawiać opis oraz zdjęcia ciekawych miejsc jakie można zobaczyć w danym regionie.

Sposób prezentacji: Prezentacja najbardziej pomysłowych prac na tablicy korkowej na korytarzu szkolnym. Prace uczniów były indywidualne.

Osoby uczestniczące w projekcie: Uczniowie klasy 4a Antczak Helena, Brzozowski Tomasz, Cicharski Jakub, Ciszak Karolina, Czaplicki Jakub, Golec Franciszek, Grześkowiak Julia, Jankowski Michał, Jędrzejczak Krzysztof, Kaczmarek Marianna, Kościelniak Hanna, Lampe Kacper, Lehmann Wiktoria, Maciupa Filip, Michałowski Dawid, Pietrzak Olga, Stawicka Milena, Tomczak Estera, Trybuś Anna, Wachowiak Borys, Wawrzyniak Zuzanna, Wolniewicz Maja, Wrzesińska Agata, Wrzesińska Zuzanna

alt

 

 

Temat projektu:  MY PERFECT PET

alt

Termin projektu: MAJ, 2018

Cele projektu: Zadaniem uczniów było wykonać multimedialny album swojego ulubionego zwierzątka lub wykonać jego plakat. Następnie uczniowie omawiali i prezentowali swoje prace na lekcji języka angielskiego.

Sposób prezentacji: Prezentacja multimedialna na tablicy interaktywnej oraz pokaz prac w formie papierowej

Osoby uczestniczące w projekcie: Uczniowie klasy 4a: Antczak Helena, Brzozowski Tomasz, Cicharski Jakub, Ciszak Karolina, Czaplicki Jakub, Golec Franciszek, Grześkowiak Julia, Jankowski Michał, Jędrzejczak Krzysztof, Kaczmarek Marianna, Kościelniak Hanna, Lampe Kacper, Lehmann Wiktoria, Maciupa Filip, Michałowski Dawid, Pietrzak Olga, Stawicka Milena, Tomczak Estera, Trybuś Anna, Wachowiak Borys,
Wawrzyniak Zuzanna, Wolniewicz Maja, Wrzesińska Agata, Wrzesińska Zuzanna

alt

alt

 

FILM MY PERFECT PET 1

FILM MY PERFECT PET 2

FILM MY PERFECT PET 3

FILM MY PERFECT PET 4

FILM MY PERFECT PET 5

FILM MY PERFECT PET 6

FILM MY PERFECT PET 7

FILM MY PERFECT PET 8

FILM MY PERFECT PET 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Login Form