sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Lebendige Postkarten

Klasa VII B wraz z nauczycielem języka niemieckiego p. Andżeliką Ławniczak zorganizowała międzynarodowy projekt eTwinningowy pt: Lebendige Postkarten. Uczniowie naszej szkoły i klasy partnerskiej w tym projekcie Szkoły Podstawowej w Pradze przygotowali kartki pocztowe z wakacji.

Dnia 11 czerwca 2018 roku odbyła się wideokonferencja w języku niemieckim z udziałem obydwu szkół. Uczniowie przedstawiali swoje prace, były rozmowy na temat zainteresowań i dużo fajnej zabawy (Viel Spaß!). Celem projektu jest żywy kontakt z językiem niemieckim i uświadomienie jak niewiele potrzeba, żeby porozumieć się z kimś innej narodowości. Uczniowie zdobyli tym samym kolejne cenne doświadczenie życiowe. Warto dodać, że siódmoklasiści uczą się języka niemieckiego dopiero pierwszy rok. Obydwie klasy wraz z nauczycielami zapowiadają kontynuację projektu.

alt

alt

alt

 

Login Form