środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BIJEMY REKORD CZYTANIA

Szkoła Podstawowa nr 6 już po raz trzeci  włączyła się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania w jednym momencie. Jest to największa akcja czytelnicza w Polsce, którą organizuje redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole"

a w "Szóstce" jej inicjatorem jest pani bibliotekarka- Agata Kociucka.  W piątek 8 czerwca, o godzinie 10.00 uczniowie i nauczyciele przystąpili do czytania ulubionych bajek, legend, powieści. Symbolem akcji jest bicie rekordu liczby uczniów czytających w jednym momencie, ale tak naprawdę chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku książki. Rekord ma stanowić motywację dla dzieci i młodzieży, ma zachęcić do czytania tych, którzy rzadko sięgają po literaturę. Zależy nam na tym, aby książka zawsze kojarzyła się z rozrywką, a nie tylko  szkolnym obowiązkiem. W naszej placówce czytało 485 osób!

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

 

Login Form