wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PALIĆ, NIE PALIĆ- OTO JEST PYTANIE?

Dnia 10 maja w klubie Relax odbyło się podsumowanie powiatowego etapu Konkursu "Palić, nie palić - oto jest pytanie?", którego głównym organizatorem była Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu.


    Konkurs skierowany był do uczniów klas piątych szkół podstawowych, a jego zadanie polegało na przygotowaniu edukacyjnej gry planszowej propagującej zdrowy styl życia wolny od nałogu palenia papierosów i inhalowania  e-papierosów. W szkolnym etapie konkursu wzięło udział 227 uczniów z 14 szkół podstawowych powiatu śremskiego.
Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Weronika Ziółek z kl. V b zdobyła II miejsce w tym konkursie.
    Gratulujemy Weronice i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!

palicniepalic1

palicniepalic2

palicniepalic3

Login Form