środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BARWY WOLONTARIATU

12 grudnia w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się gala “Barwy Wolontariatu”. Na imprezę, z okazji Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza zaprosił Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Dla zaproszonych gości z całego regionu wystąpił zespół Audiofeels. Wśród nagrodzonych byli przedstawiciele powiatu poznańskiego.
Naszą szkołę podczas gali reprezentowały: Laura Loga 5d, Michalina Kasperska 5d,
Olga Kaźmierczak 5d, Viktoria Żurek 5e, Barbara Bednarek 5e, Liwia Majchrzak 7b wraz z opiekunem szkolnego wolontariatu p. Joanna Duszczak.
Mamy również powód do dumy ponieważ na 60 wyróżnień nasza szkoła jako jedna z należących do Lokalnego Centrum Wolontariatu w Śremie otrzymała dyplom za rozwój Wolontariatu w Wielkopolsce.
Konkurs “Barwy Wolontariatu” stwarza możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy, pozwala promować miejsca wzorowo z nimi współpracujące oraz ukazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego m.in. wolontariat w kulturze, przy imprezach sportowych, wydarzeniach okolicznościowych, wolontariat w szpitalach, hospicjach, przy udzielaniu korepetycji, odwiedzania osób starszych, pomoc niepełnosprawnym i wiele, wiele innych.

alt

Login Form