sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„SZPIKOWA PACZKA”

Fundacja Anny Wierskiej „Dar Szpiku” zorganizowała świąteczną akcję pn. „Szpikowa paczka”. Akcja miała na celu wsparcie oraz pomoc chorym i ich rodzinom między innymi poprzez wręczenie paczek.

Szkoła Podstawowa nr 6 wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Śremie oraz kilkoma innymi śremskimi instytucjami wspierała akcję „Policyjnych Krewniaków” i dołożyła swoją cegiełkę do świątecznego przedsięwzięcia pn. „Szpikowa paczka”.
Koordynatorkami akcji w SP6 były p. Barbara Majchrzak i p. Joanna Duszczak.

Zbieraliśmy dary w postaci chemicznych środków czystości, które zostały przekazane 30 listopada br. Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „Policyjni Krewniacy”.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji.

Login Form