sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PIŁKA SIATKOWA - ARENA POZNAŃ

LIGA MINI PIŁKI SIATKOWEJ ENEA CUP AKADEMII SPORTU
ARENA POZNAŃ

1.    Jest to duża impreza siatkarska, w której bierze udział 60 zespołów „trójek” oraz  60 zespołów „dwójek” ze   szkół  podstawowych z Poznania i okolic. Rozgrywki ligowe ENEA odbywać się będą w 5 rundach. Finał przewidziany jest na maj 2018r.  W pierwszej eliminacyjnej rundzie zarówno „trójki” /dziewczęta z klasy V/, jak i „dwójki” /kl. IV/ wypadły bardzo dobrze. Szkoła Podstawowa nr 6 wystawiła w kategorii „trójek” 4 zespoły, natomiast, w kategorii „dwójek” 5 zespołów.
2.    Pierwsza runda rozgrywek w kategorii „dwójki” odbyła się 21.11.2017r .
3.    Pierwsza runda rozgrywek w kategorii „trójki” odbyła się 22.11.2017r
4.    W „dwójkach” nasze 3 zespoły zajęły I miejsca w grupach, awansując tym samym do grupy „złotej” – mocniejszej. Natomiast, dwa zespoły zajęły V miejsca, trafiając do grupy słabszej, tzw. „ srebrnej”.  
5.    W „trójkach” nasze 3 zespoły zajęły I miejsca w grupach, natomiast czwarty zespół uplasował się na  II miejscu. Jednak wszystkie 4 zespoły awansowały do grupy „złotej”.
6.    Kolejne rundy już 12. i 13. grudnia 2017r

 

Login Form