środa, grudnia 01, 2021

PAN SAMOCHODZIK - SPOTKANIE AUTORSKIE

Pod koniec listopada uczniowie klas szóstych wzięli udział w spotkaniu autorskim z panem Arkadiuszem Niemirskim. Dzieci skorzystały z zaproszenia Biblioteki Publicznej, dzięki czemu mogły zapoznać się z życiem i twórczością pisarza.  Niemirski  to autor książek dla młodzieży i dorosłych. W 2000 roku zadebiutował powieścią “Pan Samochodzik i skarby wikingów”. Do 2006 wzbogacił tę kultową serię o szesnaście tomów. Podczas spotkania zaprezentował własną twórczość w formie nowoczesnej prezentacji multimedialnej, nie zapominając o klasykach literatury detektywistycznej i sensacyjnej, a także kultowej serii “Pan Samochodzik”, którą można wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece. Dzieciństwo, książki, nauka, podróże, kabaret, rock i inne pasje to temat godzinnego spotkania. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość zadawania pytań oraz zdobycia kolejnego autografu.