sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SZTAFETA 20 PAŻDZIERNIKA

W niedzielę 22 października po deszczowym poranku na Stadionie Miejskim, uczniowie i nauczycielki z naszej szkoły wzięli udział w 5 Sztafecie 20 Października. Jej organizatorem było stowarzyszenie Runner’s Power. W tym roku wpływy z opłat startowych zostały przekazane na rehabilitację i leczenie chorego Igora Kwasiborskiego.
Skład drużyny z Szóstki: Antoni Szczepaniak, Maksymilian Bartz, Franciszek Kowalski, Aleksander Wojciechowski z klasy 6c; Wodnik Śrem- Jakub Flasza, Michał Pietrzak, Ksawery Owczarzak, Wojciech Kościelniak z klasy VII c; Wodnik Śrem- Jagoda Lange, Filip Kaźmierczak, Piotr Tomczak i Wiktoria Tymecka z klasy VI e; nauczyciele- Angelika Ławniczak, Iwona Baran, Joanna Kowalska i Monika Łada.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że aż cztery drużyny reprezentowały naszą szkołę.

Login Form