środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS "YOU CAN SING-2017"

W daniach 24 – 25 października  w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu piosenki obcojęzycznej  YOU CAN SING dla klas I-III oraz IV-VII. Do konkursu przystąpiło bardzo dużo solistów i solistek, spośród których, jury jak co roku miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. Uczestnicy konkursu udowodnili, że talentów muzycznych w naszej szkole nie brakuje. Osoby, które zajęły I i II miejsce w obu kategoriach wiekowych będą reprezentować SP 6 na gminnym konkursie piosenki YOU CAN SING organizowanym przez anglistów ze Szkoły Podstawowej Nr 1.

W kategorii klas I-III nagrodziliśmy:
I miejsce – Natalia Pacewicz kl. 1b
II miejsce – Maja Dominiczak i Marcelina Wróbel kl.3f
III miejsce – Gracjan Grzelka kl. 3c

W kategorii klas IV – VII
I miejsce – Amelia Jankowiak kl. 6b
II miejsce – Klara Ściubeł kl. 6c
III miejsce – Laura Kardasz 4c

Wyróżnienia – Matylda i Kornelia Skrobich kl. 5b i 6a
        Jędrzej Janiszewski 6a
        Zosia Tomaszewska 7b
        Matylda Borowiak 6e

Login Form