środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ PIŻAMY

W poniedziałek 2 października Samorząd Szkolny SP 6 zorganizował Dzień Piżamy. Tego dnia, uczniowie oraz nauczyciele, zamiast ubrań, ubrali swoje piżamy! Wielu osobom ten nietypowy strój przypadł mocno do gustu, gdyż prócz piżamy uczniowie założyli kapcie oraz szlafroki. Samorząd postanowił nagrodzić w kategorii klas IV-VII klasę 4a, w której aż 99% uczniów wraz z wychowawcą panią Joanną Duszczak założyło ”nocny” strój. Piżamowy klimat bardzo mocno udzielił się uczniom klas I – III, a w szczególności klasie 1a z wychowawcą Iwoną Baran, 3a z wychowawcą Małgorzatą Wegemund, 3c z wychowawcą Katarzyną Gulińską, 3e z wychowawcą Alin Kozłowską, w których aż 98% uczniów przyszło w piżamie do szkoły, tym samym zajmując ex aequo pierwsze miejsce w ich kategorii. Za udział i wspólną zabawę bardzo dziękujemy!!!


Samorząd Szkolny:
Amelia, Natalia, Jędrek, Irek, Weronika, Olga, Amelia i Marysia
oraz opiekunowie
panie:  Joanna Kowalska i Grażyna Ogrodowska

 

Login Form