sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

XXXII WOJEWÓDZKI KONKURE RECYTATORSKI

Dnia 10 i 11 marca w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu odbył się półfinał XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W dwudniowych przesłuchaniach kategorii wiekowej klas IV-VI wzięło udział 80 recytatorów z całej wielkopolski,

a do grona finalistów zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Leon Wawrzynowicz z klasy IV „b”. Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas wielkiego finału, który odbędzie się 7 kwietnia.Dnia 10 i 11 marca w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu odbył się półfinał XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych
i gimnazjalnych. W dwudniowych przesłuchaniach kategorii wiekowej klas IV-VI wzięło udział 80 recytatorów z całej wielkopolski, a do grona finalistów zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Leon Wawrzynowicz z klasy IV „b”. Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas wielkiego finału, który odbędzie się 7 kwietnia.

alt

alt

alt

Login Form