wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KINDRESZTUBA - STARANNE WYCHOWANIE

24 stycznia 2017r. odbył się  Międzygminny Konkurs  „Kindersztuba- staranne wychowanie” organizowany przez szkołę w Nochowie.

 Najlepsi w ćwierćfinale VI edycji
Międzygminnego Konkursu
„Kindersztuba- staranne wychowanie”

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych i podzielony został na dwa etapy. W części pierwszej uczniowie indywidualnie rozwiązywali testy zawierające 20 pytań. W części drugiej drużyna wykonywała zadania praktyczne tj. przygotowanie deserów owocowych, rozpoznawanie sztućców do odpowiedniego posiłku.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.
Przygotowaną przez p. Elżbietę Formaniak drużynę  klas I-III stanowiły uczennice klasy 2f: Maja Dominiczak, Marianna Kowalska, Natasza Stróżyk.
Drużynę klas  IV-VI stanowili uczniowie klasy 5a: Jędrzej Janiszewski, Olga Kaczmarek, Julia Roszak.
Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, którzy okazali się bezkonkurencyjni  i zajęli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w kolejnym etapie tego konkursu.

Login Form