środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DOBRY ZWYCZAJ - WYPOŻYCZAJ

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. W tym czasie biblioteki funkcjonujące w placówkach oświatowych obchodzą swoje święto. Z tej okazji w Szóstce ogłoszono konkurs plastyczny dla klas IV-VI. Jego uczestnicy musieli wykonać plakat popularyzujący szkolną bibliotekę i jej zbiory oraz zachęcić uczniów do czytania.  Piękne prace ozdobiły szkolne korytarze i przypominają dzieciom o częstych odwiedzinach wypożyczalni oraz czytelni. Teraz pozostaje nam tylko tegoroczne hasło konkursu „Dobry zwyczaj- wypożyczaj” wcielić w życie, czego serdecznie wszystkim życzymy!!!
        Oto wyniki i zdobyte miejsca:
I miejsce- Maksymilian Bartz, Antoni Szczepaniak, Aleksander Wojciechowski- klasa V c
II miejsce- Jolanta Karczewska, Maria Stefaniak- klasa V d
II miejsce- Zofia Genderka, Amelia Bartkowiak- klasa V d
III miejsce- Kacper Urbanek- klasa V c
III miejsce- Dominika Giełdon, Nikola Forszpaniak- klasa V b

alt

Login Form