środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ZABRZMIAŁ PIERWSZY DZWONEK

„Powitanie”

Żegnamy lasy, łąki i pole.
Jutro, pojutrze będziemy w szkole.

Żegnamy góry, żegnamy morze.
Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.

Piękne jest lato, miłe, wesołe.
Lecz dziś z radością witamy szkołę!

Czesław Janczarski

Dzień 1 września to dla wszystkich uczniów początek nowego roku szkolnego.

Przed dziećmi 10 miesięcy wytężonej pracy i nauki. Tego dnia dopisała piękna, słoneczna pogoda, więc w naszej szkole uroczystość odbyła się na boisku. Dzieci z kółka teatralnego przygotowały program artystyczny, w którym żegnały odchodzące wakacje i lato. Były wiersze oraz piosenki śpiewane po polsku i angielsku. Dyrektor szkoły Maciej Formaniak życzył uczniom sukcesów w nauce, wielu nowych przyjaźni i radosnych chwil spędzonych w Szóstce.

 

alt

 

alt

 

alt

Login Form