wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Szkolny Festiwal Piosenki

Szkolny Festiwal Piosenki dla klas I-III już za nami! Wspaniała zabawa pod hasłem „Szóstka śpiewa na szóstkę” odbyła się 2 maja 2016 roku w holu SP nr 6. Jego przygotowaniem i organizacją zajęły się panie: Małgorzata Bródka, Katarzyna Gulińska, Mariola Labrzycka, Barbara Majchrzak i Małgorzata Wegemund.
Uczniowie z 18 klas rywalizowali na szkolnej scenie blisko dwie godziny. Czas ten jednak szybko minął, jak to zwykle bywa, gdy spędzamy go w radosnej atmosferze i towarzyszy nam śpiew oraz taniec. Uczestnicy Festiwalu zaprezentowali bardzo wysoki poziom przygotowania wokalnego a także ciekawe układy choreograficzne. Zadbali o piękne stroje i rekwizyty co stanowiło uzupełnienie występu. Na uwagę zasługuje także bogaty repertuar, w którym dominowały szybkie i rytmiczne piosenki. Zespoły występowały z tak dużą energią i zaangażowaniem, że często podrywały całą widownię do wspólnej zabawy.
Jury nie miało łatwego zadania i na  werdykt uczestnicy Festiwalu musieli poczekać kilkanaście minut. Oto wyniki:


Kategoria- zespoły:
I miejsce- klasa III e ( „Przed siebie w dal”)
Wyróżnienia: klasa I b („Maszeruje wiosna”), II e („Ziemia- zielona wyspa”), III b („Pięknie żyć”)


Kategoria – soliści:
I miejsce- Michalina Kasperska- klasa III d („Przyjdzie taki dzień”)
Wyróżnienie: Wiktoria Grygier- klasa II d („W deszczowym rytmie”)


Gratulujemy!

alt

alt

alt

alt

alt

 

Login Form