środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

XVII TARGI EDUKACYJNE

W piątek 19 lutego 2106 r. nasza szkoła zaprezentowała swoją ofertę oraz dorobek uczniów podczas XVII Targów Edukacyjnych, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie.

W tym roku przebiegały pod hasłem „USŁYSZ- ZOBACZ- ZROZUM”. Wzięły w nich udział placówki z terenu całej gminy: przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne oraz instytucje kulturalno – oświatowe. Zwiedzający mogli obejrzeć wystawy a także porozmawiać z nauczycielami na temat prowadzonej działalności, form pracy, kierunków kształcenia itp. Dużą atrakcję stanowiły także występy wokalne uczniów, które zawsze cieszą się największym zainteresowaniem. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali uczniowie w składzie: Matylda Skrobich, Kornelia Skrobich, Weronika Wachowiak, Amelia Jankowiak, Jędrzej Janiszewski, Za przygotowanie naszego stoiska odpowiedzialni byli nauczyciele: Hanna Worsztynowicz, Danuta Kicińska, Joanna Kardasz i Adam Mrozek.

alt

alt

Login Form