środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WYSTAWA NOWOŚCI W BIBLIOTECE

Już od kilku dni uczniowie naszej szkoły mogą wypożyczać z biblioteki nowości wydawnicze. Są to książki, które dzieci chciały, aby znalazły się w szkolnym księgozbiorze.
Przypomnijmy. W marcu 2015 roku nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskich Wyborach Książek. Dzieci z klas II-VI na przygotowanych kartach do głosowania wypisywały tytuły książek, które ostatnio czytały i chciałyby, aby znalazły się w bibliotece. Przygotowano urnę, do której wrzucano karty do głosowania z informacją o ulubionych  powieściach, baśniach i bajkach. Specjalnie powołana komisja przeanalizowała wyniki, opracowała sprawozdanie i przesłała je do organizatora, którym była redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Dzięki temu szkoła otrzymała środki finansowe na ich zakup.
Dostosowaliśmy księgozbiór do zainteresowań i potrzeb czytelniczych uczniów. A zatem zapraszamy do szkolnej biblioteki!!!

alt

alt

alt

Login Form