wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Pierwszoklasiści zwiedzają szkołę

Pierwsze kroki w nowej szkole wcale nie są takie łatwe. Z pomocą wychowawców udaje się poskromić lęki i „obłaskawić” ogromny budynek, w którym jest tyle sal, gabinetów, pięter i schodów…  
Najmłodsi uczniowie SP nr 6  w pierwszych tygodniach nauki odwiedzili dyrekcję, sekretariat, bibliotekę, higienistkę, salę gimnastyczną, plac zabaw, świetlicę i wiele innych ciekawych miejsc, z których mogą korzystać podczas pobytu w szkole. Dzieci z uwagą słuchały, co mają im do powiedzenia nauczyciele „Szóstki”, rozglądały się, chętnie zadawały pytania i wszystko chciały dotknąć.
Pierwszoklasistom życzymy, aby pobyt w naszej szkole był wspaniałą przygodą, a czas w niej spędzony, wesoło upływał wśród serdecznych przyjaciół.

Login Form