środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„Czy pies musi gryźć?” - 2015

alt

Wtorek -12    maja 2015 r.

Dziś klasy I (Ia-2 godz. Ib 3 godz. Ic-4 godz. IIIb-5 godz.) uczyły się przez zabawę podczas spotkań zatytułowanych Czy pies musi gryźć?”

Prowadzącą spotkania była  nadkom. Ewa Kasińska z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, z udziałem weterynarz, pani Justyny Janiak z psem Giza, oraz Pyrkiem – st.asp. Krzysztofem Tomaszewskim. Pani nadkomisarz uczyła dzieci m.in. jak zachować się w kontakcie z agresywnym psem, pani weterynarz ciekawie opowiadała o potrzebach i opiece nad pieskami, a sierżant Pyrek, coraz sprawniejszy fizycznie prezentował przysiady i „pompki”, tańczył w kręgu z pierwszakami. Jedna z klas złożyła o obecności Pyrka uroczyste ślubowanie grzecznego i sumiennego ucznia.

Dziękujemy naszym partnerom i gościom!

           

Dzisiejszy dzień organizowała pedagog J. Kujawa-Wełyczko

alt

 

alt

alt

 

alt

 

Login Form