sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

III GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 5 maja 2015r. w SP nr 6 odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I i II pod hasłem "WIERSZE, KTÓRE BAWIĄ I UCZĄ"pod patronatem burmistrza Śremu.

Przystąpili do niego reprezentanci 9 szkół podstawowych z naszej gminy: SP nr1, SP nr 4, SP nr 6, SP Bodzyniewo, SP Katolicka, SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, SP Krzyżanowo, SP Nochowo, SP Zbrudzewo.

Celem konkursu było propagowanie literatury dziecięcej i doskonalenie umiejętności recytatorskich. Wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem tychże umiejętności. Jury w składzie: wicedyrektor SP nr 6 Wioletta Banachowicz, logopeda Elżbieta Kociemba, nauczyciel  nauczania zintegrowanego- Grażyna Kozak i nauczyciel polonista Barbara Konieczna, po trudnych obradach wyłoniło następujących laureatów:


I miejsce Marta Morawiec SP Nochowo i Aleksander Strugała SP Kawalerów Orderu Uśmiechu
II miejsce Marianna Skotarczak SP Katolicka i Laura Kiełb SP nr 4
III miejsce Leon Wawrzynowicz SP nr 6 i Natasza Sobczyk SP nr 1


             Pozostali uczestnicy zajęli równoważne IV miejsce. Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  upominki, a zwycięzcy nagrody. Fundatorami nagród był UMiG w Śremie oraz Rada Rodziców działająca w SP nr 6.
Zorganizowaniem konkursu zajęły się panie: Iwona Baran, Katarzyna Gulińska, Elżbieta Kociemba, Grażyna Kozak i Romualda Szklanny.


                Bardzo dziękujemy Paniom za przygotowanie uczniów do konkursu, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie recytatorskim.

alt

alt

 

alt

Login Form