środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

POŻEGNANIE PANI HIGIENISTKI

       Na uroczystym apelu, który odbył się w czwartek 5 lutego, dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie SP nr 6 pożegnali szkolną higienistkę. Pani Urszula Wiśniewska odchodzi na zasłużoną emeryturę po 24 latach pracy w naszej szkole.  


Dyrektor szkoły – Maciej Formaniak złożył życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, pogody ducha i spełnienia marzeń, na których realizację będzie teraz dużo czasu! Słowa wdzięczności wyrazili także uczniowie, którzy przygotowali program artystyczny. Wesołe piosenki oraz wiersze przypomniały wszystkim dzieciom, jak ważna jest rola pani higienistki, która leczy, opatruje, pociesza strapionych i „umęczonych” nauką uczniów…
Za okazaną pomoc, cierpliwość, życzliwość oraz troskę o nasze zdrowie- serdecznie dziękujemy!

„Dziś mówimy chórem śmiało: będzie nam Ciebie brakowało!”

alt

 

alt

 

alt

Login Form