wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

altKonkurs Piosenki Obcojęzycznej „YouCanSing”- etap szkolny

Dnia 10.12.2014 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „YouCanSing”. Opiekę nad nim sprawowały Panie: Anna Gawroniak i Martyna Antoniewicz.Po przywitaniu uczestników i ustaleniu zasad przystąpiliśmy do wysłuchania pierwszej piosenki.

Poprzez konkurs staraliśmy się w ciekawy i przyjemny sposób motywować uczniów do nauki języka angielskiego oraz propagować inną formę zdobywania umiejętności poprawnej wymowy. Jako pedagodzy chcemy zachęcać naszych uczniów  do utrwalania i wzbogacania swojej leksyki, jak również przezwyciężania tremy i stresu w wystąpieniach publicznych. Udział w konkursie wzięło 16 uczniów. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Długo debatowaliśmy nad wyłonieniem zwycięzców. Zostali nimi:
W kategorii klas I-III:
I miejsceZofia Genderka kl. 3e
II miejsceMatylda Skrobich kl. 2c
WyróżnienieJędrzej Janiszewski kl. 3a
W kategorii klas IV-VI:
I miejsceWiktoria Kasprzak kl. 5d
II miejsceWiktoria Szafrańska kl. 6a
WyróżnienieMaria Andrzejczak kl. 4b
Zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałe przygotowanie. Niestety tylko 4 osoby mogą reprezentować naszą szkołę w Gminnym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie, który odbędzie się 12.12.2014.  Jesteśmy pewni, że będą godnie reprezentować „Szóstkę”.

 

alt

Login Form