sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Holy Wins

altW piątek 31 października odbył się w naszej szkole konkurs polegający na przebraniu się za ulubionego świętego. Licznie wzięli w nim udział szczególnie uczniowie najmłodszych klas. Podczas jednej z przerw wszyscy „święci” zaprezentowali się na scenie w holu szkoły.

Każdy uczestnik konkursu musiał się przedstawić i powiedzieć choć kilka słów o wybranej przez siebie postaci. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, natomiast wszystkim pozostałym wręczono „Certyfikat świętego” z gratulacjami i życzeniami naśladowania dobrych ludzi w swoim życiu.
Tego dnia wszystkie klasy odwiedził także korowód „świętych”, wśród których znaleźli się między innymi: Ojciec Pio, święta Rita, święta Karolina Kózkówna, święta Klara, święty Mikołaj, święty Franciszek…   Dla każdego ucznia mieli przygotowaną niespodziankę w postaci słodkiego upominku z wizerunkiem świętych i napisem Holy Wins- czyli święty zwycięża.
Pomysłodawcą  i organizatorem konkursu był katecheta Jarosław Kociucki oraz uczniowie należący do Kółka Misyjnego „Samarytanin”.

alt

alt

alt

alt

Login Form