wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Turniej klas III

altW czwartek- 16 stycznia 2014 roku odbył się w naszej szkole turniej dla klas III DWA OGNIE. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwał pan Wojciech Majchrzak- pracownik Klubu Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie, który był także organizatorem spotkania.

 

 

 

Dzieci aktywnie włączyły się do zabawy i walczyły o punkty dla drużyny. Swoich podopiecznych dopingowały wychowawczynie: Iwona Baran, Mariola Labrzycka, Dorota Berger i Grażyna Kozak, które do ostatniej chwili udzielały uczniom cennych rad i wskazówek. Zwycięzcą turnieju została klasa III c, która wygrała wszystkie mecze, II miejsce zajęła klasa III b, III miejsce- równorzędnie zdobyły klasy III d i III a. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i piłki sportowe, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju- słodki upominek.

 

alt

 

alt

Login Form