środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SZÓSTOKLASIŚCI Z WIZYTĄ W GIMNAZJUM

altUczniowie klas: VI a, VI b i VI d wraz ze swoimi wychowawcami- panią Wiesławą Tomaszewską, Małgorzatą Czarnecką i Danutą Kicińską odwiedzili Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie. Zajęcia odbyły się 9 stycznia 2014 roku w ramach lekcji wychowawczych.

 

 

Spotkanie zorganizowała klasa I a z innowacją Edukacja Europejska, której wychowawczynią jest pani Katarzyna Sarnowska, natomiast opiekunem projektu- pani Lidia Owczarczak.

Gimnazjaliści w ramach Kółka Teatralnego wprowadzili wszystkich w dobry nastrój, przygotowując dla swych młodszych kolegów przedstawienie jasełkowe na wesoło. Uczniowie SP nr 6 mieli także możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Gimnazjum nr 1 oraz zadania szeregu pytań dotyczących dalszej nauki. Odpowiedzi udzielane przez nauczycieli i uczniów Gimnazjum pozwoliły, choć w części, rozwiać wątpliwości związane z wyborem kolejnej szkoły.

Na zakończenie wychowawczyni klasy VI d- Danuta Kicińska, podziękowała za zaproszenie oraz zorganizowanie spotkania. Gospodarzom wręczyła słodki upominek i cytując słowa Mikołaja Reja życzyła: „Aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa”.

alt

 

 

alt

Login Form