środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Świąteczna Impreza Charytatywna

altW wyjątkowo serdecznej i wzruszającej atmosferze upłynęła w miniony czwartek, 12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 w Śremie, Świąteczna Impreza Charytatywna z koncertem „Dla Miłosza”.

 

 

 

Radość wszystkich była wielka, gdyż chorujący od ponad roku uczeń przybył wraz z rodzicami na dedykowane właśnie jemu spotkanie.

            Głównym punktem imprezy był koncert, w którym występowali uczniowie z klas I-VI wyłonieni w drugiej edycji programu „Odkryj Swój Talent!”. Program artystyczny uświetnił kwintet instrumentalny Capella Canta, a niespodzianką był występ st. asp. Krzysztofa Tomaszewskiego z zespołu ds. nieletnich śremskiej Policji, który przy własnym akompaniamencie gitarowym zaśpiewał kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Policyjnym akcentem tego wieczoru była też licytacja Pyrka - maskotki wielkopolskiej Policji, którą na aukcję przekazała nadkom. Ewa Kasińska, rzecznik KPP w Śremie.

            Rodzice uczniów szkoły oraz przybyli goście wsparli główny cel imprezy chętnie uczestnicząc w aukcjach ozdób świątecznych i prac plastycznych przygotowanych przez dzieci. Piękne ozdoby kupowano też w okolicznościowym sklepiku.

Goście, zastępca Burmistrza Bartosz Żeleźny oraz Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych- Barbara Jabłońska, przekazali Miłoszowi zlicytowany domek z piernika i choinkę, złożyli obecnym życzenia świąteczne oraz pogratulowali organizatorom udanej imprezy.

Wśród obecnych nie zabrakło też nauczycielek z Gimnazjum nr 1: B. Hejne i A. Niemier, które po raz drugi przekazały Miłoszowi wsparcie ze strony uczniów ich szkoły.

Świąteczna Impreza Charytatywna z koncertem „Dla Miłosza”, to już druga, jaką pedagog szkolny Jolanta Kujawa-Wełyczko przygotowała w celu wsparcia przewlekle chorego ucznia i jego rodziny. Pierwsza odbyła się w kwietniu tego roku.

Spotkanie realizował zespół: Jolanta Kujawa-Wełyczko, Leszek Wawrzynowicz, Iwona Baran, Katarzyna Gulińska, Hanna Worsztynowicz, Joanna Stelliga-Bąk, Grażyna Kozak, Elżbieta Kociemba, Joanna Kardasz, Joanna Duszczak, Ilona Ratajczak oraz Rada Rodziców działająca przy SP nr 6.

Zapraszamy do galerii

alt

 

 

 alt

 

alt

 

 

alt

 

 

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

 

alt

 

alt

Login Form