środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

altWe wtorek 10 grudnia 2013 roku w naszej szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Stało się tak za sprawą uczniów, którzy tego dnia wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim i przygotowali utwory o tematyce bożonarodzeniowej.

 

Dzieci z klas IV-VI zaprezentowały wiersze polskich poetów współczesnych. Przypomniały w nich o tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia, co nadało spotkaniu niepowtarzalny klimat. Jury, po krótkiej naradzie, ogłosiło werdykt. Największe wrażenie wywarła na członkach komisji recytacja wiersza uczennicy Marii Słowińskiej z klasy V a, która zwyciężyła w tym konkursie. Miejsce II zdobyła Joanna Kołudkiewicz z klasy IV d a III- Borys Boczar- reprezentant klasy IV c. Przyznano także wyróżnienie uczennicy klasy V b- Zuzannie Skrzypczak. Organizacją Szkolnego Konkursu Recytatorskiego zajęła się pani Hanna Worsztynowicz.

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Login Form