sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Festiwal Piosenki Dziecięcej

altReprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Jaskulska, Oliwia Skrzypczak, Weronika Ignaszewska, Iga Kleniewska, Martyna Staszniewska, Marika Maciejewska, Alicja Kociucka, Klaudia Łączniak oraz Klara Ściubeł zwyciężyła podczas 2 Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Wesoła Nutka 2013”.Konkurs odbył się 10 czerwca 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Pyszącej.

 

Dziewczynki z klasy II d zaśpiewały oraz najpiękniej zagrały piosenkę „Chodźmy do parku” i otrzymały I miejsce w kategorii zespołów, natomiast Klara Ściubeł (I c) z piosenką „Puszek- Okruszek” okazała się najlepsza w kategorii solistów. W konkursie wzięły udział także: Julia Wawrzyniak z klasy I d i Maria Andrzejczak z klasy II c. Do festiwalu swoje uczennice przygotowały: Dorota Berger, Emilia Baum, Katarzyna Gulińska oraz Grażyna Kozak, która sprawowała także nad dziećmi opiekę podczas konkursowych zmagań.

 

alt

Login Form