środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu

alt24 maja 2013 roku uczniowie klasy V e wraz z nauczycielami przyrody: Ewą Świdurską i Małgorzatą Czarnecką, uczestniczyli w uroczystości podsumowującej Wojewódzki Konkurs „Palić, nie palić- oto jest pytanie”, który miał miejsce w poznańskim Multikinie. Udział w gali finałowej był formą nagrody dla Jana Orzechowskiego i jego klasy za zajęcie I miejsca w etapie powiatowym.

 

Konkurs adresowano do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego, a jego głównym celem było kształtowanie mody na niepalenie wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu znaku graficznego- ekslibrisu o tematyce antynikotynowej. Komisje Konkursowe poszczególnych etapów spośród 1800 prac z całej Wielkopolski wyłoniły do finału tylko 34. Wręczenia nagród i dyplomów dokonali zaproszeni goście- przedstawiciele Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu, Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Poznaniu. Po części oficjalnej uczestnicy zostali zaproszeni do obejrzenia filmu pt. „Tajemnice Zielonego Królestwa”.

Jesteśmy dumni z Jasia i jego rówieśników, że już dzisiaj promują hasło wśród całej społeczności Szóstki- „Pamiętaj człowieku młody, palenie już dawno wyszło z mody”.

 

alt

Login Form