sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Zdrowie na 6

altW środę 27 lutego odbył się szkolny konkurs zdrowotny dla klas trzecich pod hasłem „Zdrowie na 6”. Głównym celem konkursu było wzbogacanie wiedzy o zdrowiu oraz rozwijanie umiejętności podejmowania właściwych decyzji związanych z zachowaniem bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

 

Konkurs opracowały i zorganizowały panie: Iwona Baran, Dorota Berger i Roma Szklanny.

 

3-osobowe reprezentacje wszystkich klas trzecich wypełniały karty pracy, a następnie odpowiadały na wylosowane pytania z następujących kategorii:

­        Promocja zdrowia

­        Higiena na co dzień

­        Zdrowe odżywianie się

­        Bezpieczeństwo w codziennym życiu

 

         Odpowiedziom poszczególnych zespołów uważnie przysłuchiwało się jury, którego głównym ekspertem była pani higienistka Urszula Wiśniewska. Trzecioklasiści znakomicie poradzili sobie z zadaniami prezentując bogatą wiedzę w zakresie ochrony zdrowia.

           I miejsce zajęła klasa III b, II miejsce ex aequo – klasy III a i III d, a na trzecim miejscu znalazła się klasa III c. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

alt

alt

alt

Login Form