wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Bal karnawałowy

alt
 Karnawał to czas radości i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. To właśnie podczas balu karnawałowego spełniają się marzenia, bo choć na krótką chwilę, każdy może wcielić się w ulubioną postać z bajki lub filmu, może zostać księżniczką, królem lub najlepszym sportowcem na świecie…

 

We wtorek 29 stycznia 2013 roku sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Stało się to za sprawą uczniów klas I-III, którym tego dnia wychowawcy zorganizowali wspaniałą zabawę karnawałową. Na tę okazję dzieci przygotowały fantazyjne przebrania, stroje, maski, rekwizyty oraz odpowiedni makijaż. O dobry nastrój uczestników zadbali animatorzy z Centrum Kultury i Tańca „Hajdasz”, którzy wspólnie z dziećmi bawili się i tańczyli. Kolorowe światła, dobry klimat, wesoła muzyka – wszystko to sprawiło, że zabawa była wyśmienita. Świadczyły o tym także roześmiane i szczęśliwe buzie przebierańców.  Na pamiątkę wspólnego spotkania, wszyscy uczniowie otrzymali piękny kalendarz na rok 2013.

Login Form