wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

VII Gala Wolontariatu

Z okazji międzynarodowego Dnia Wolontariusza, dnia 23.11.2012r. Lokalne Centrum Wolontariatu przy Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem zorganizowało VII Galę Wolontariatu dla wszystkich szkół gminy Śrem, w których działają Szkolne Kluby Wolontariatu oraz dla wszystkich stowarzyszeń wolontariackich.

 

 

Najlepsi nasi uczniowie, działający w wolontariacie oraz ich opiekunowie – pani Jolanta Kujawa-Wełyczko i pani Kinga Osinkowska, wzięli udział w Gali. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Parafii NSJ w Śremie o godz. 17:00. Następnie starsi koledzy złożyli kwiaty i znicze pod tablicą pamiątkową na Rondzie Jana Pawła II. Wszyscy goście zostali zaproszeni do Auli Jana Pawła II, gdzie wręczono najbardziej zasłużonym wolontariuszom nagrody i wyróżnienia. Z naszej szkoły do tytułu Najlepszego Wolontariusza została nominowana Ewelina Tórz z klasy VIc. Pozostali nasi wolontariusze otrzymali listy gratulacyjne za pomoc ofiarowaną potrzebującym, młodszym kolegom w szkole oraz za wyróżniającą pracę w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Następnie uczniowie i goście mieli okazję uczcić Święto Wolontariusza słuchając występów muzycznych starszych kolegów oraz zabawić się podczas dyskoteki dla młodzieży. Wszystkim uczestnikom Gali uroczystość bardzo się podobała.

 

 

 

Login Form