środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

XVI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

 

15 grudnia 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się etap szkolny XVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

 

Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: przewodnicząca- p. Anna Jankowiak oraz członek- p. Julita Walkiewicz. Uczestnicy w ciągu 45 minut rozwiązywali test składający się z zadań otwartych i zamkniętych, w którym musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z historii Wielkopolski, znajomością walorów przyrodniczych, zabytków architektury naszego regionu.

 

W zmaganiach powiatowych naszą Szkołę będą reprezentować:

z klas czwartych:

Zuzanna Waligóra, Aleksandra Pawłowska, Patrycja Sentfleben,

z klas piątych:

Michał Słowiński, Hanna Gumińska, Adrian Karolewski,

z klas szóstych:

Anna Włochal, Oliwia Pachura, Weronika Jagodzińska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie powiatowym,

który odbędzie się 24 stycznia 2012 r.

Login Form