poniedziałek, października 25, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Pożegnanie...

alt

 

  „Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania,

  Jakbyś nie chciała swym odejściem smucić,

  Jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

  Że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić…”

      Ks. Jan Twardowski

 

 

 

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki Barbary Jankowiak. Trudno znaleźć słowa, które mogłyby wyrazić ból, trudno szukać słów pociechy. Basia przegrała zaciętą, lecz nierówną walkę z chorobą. Odszedł dobry przyjaciel, cierpliwy nauczyciel, oddany wychowawca. Czujemy pustkę…

Kochana Basiu! Z podziwem patrzyliśmy na Twoje zaangażowanie w życie szkoły. Oddana swej pracy, chętnie pomagałaś innym, poświęcałaś czas uczniom, zachęcałaś ich do wysiłku, mobilizowałaś do nauki i nigdy nie pozostawiłaś bez wsparcia. Tak po ludzku, to nie możemy uwierzyć w to, co się stało: że już nigdy nie porozmawiamy, nie będziemy sobie żartować, razem nie zorganizujemy konkursu i wycieczki, że wszystko, co nam pozostało, to wspomnienia…

Będzie nam Ciebie brakowało, Twojego optymizmu, wiary w ludzi i otwartości. Pamięć o Tobie pozostanie w naszej szkole, wśród wszystkich, którzy Cię spotkali na swej drodze. Dziękujemy Basiu, że z nami byłaś! Nie mówimy „żegnaj”, lecz „do zobaczenia”!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy

Szkoły Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie

 

 

Login Form