poniedziałek, października 25, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„ŚREM ELEKTROMOBILNY – CZYLI JAKI?”

Z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi Burmistrz Śremu ogłosił konkurs plastyczny dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół podstawowych z terenu gminy Śrem pt. „ŚREM ELEKTROMOBILNY – CZYLI JAKI?”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej w technice rysunkowej lub malarskiej w formie płaskiej, na kartce papieru w formacie A4 lub A3. Zadaniem dzieci było przedstawienie na papierze swoich wyobrażeń i skojarzeń z pojęciem elektromobilności, przy wykorzystaniu obserwacji, doświadczeń lub informacji przekazanych przez nauczycieli i rodziców.
W środę 26 maja 2021 ogłoszono wyniki i przedstawiono zwycięzców. Mamy zaszczyt poinformować, że uczniowie naszej szkoły- z klasy II d i III a w kategorii klas I-IV odnieśli spektakularny sukces i zajęli najwyższe lokaty:
I miejsce- Zuzanna Lewandowska II d
II miejsce- Krystian Cieślak III a
III miejsce- Jakub Andrzejczak II d
Wyróżnienie- Borys Michalak III a
Dzieci do konkursu przygotowała oraz pełniła nad nimi pieczę pani Małgorzata Wegemund.
Gratulujemy!!!

Login Form