sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY - etap rejonowy

Dnia 19 stycznia 2021 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych. Do tego etapu wcześniej zakwalifikowała się Marta Ciesielska z klasy 8d. 

Miło nam poinformować, że Marta uzyskała wymaganą liczbę punktów na etapie rejonowym i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dnia 19 lutego 2021 roku odbył się pierwszy etap Pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej dla Szkół Podstawowych organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundację Nauka i Wiedza pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Miło nam poinformować, że uczennica kl.8d naszej szkoły Marta Ciesielska awansowała do drugiego etapu tej Olimpiady.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Login Form