wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BALIKI KARNAWAŁOWE 2021

W lutym w wielu klasach I-III odbyły się karnawałowe baliki. Trochę inaczej niż w latach ubiegłych…

Dzieci nie mogły się spotkać na wspólnej zabawie organizowanej na sali gimnastycznej ze względu na panującą pandemię koronawirusa. W tym roku wychowawcy przygotowali je zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi i z zachowaniem restrykcyjnych zasad higieny. Mimo trudności, dzieci bawiły się doskonale i z radością przebrały się w stroje, które od dawna czekały na tę chwilę. Uczniowie mogli wcielić się w postać ulubionego bohatera z książki lub filmu, wziąć udział w konkursach i grach zespołowych. Rodzice pamiętali o przygotowaniu słodkiego poczęstunku dla wzmocnienia i regeneracji utraconych w zabawie sił.

Login Form