sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS RÓŻAŃCOWY

W ostatnich dniach października  w Szkole Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie, został przeprowadzony w klasach I i II konkurs na najładniejszy i najciekawiej wykonany różaniec. Wszystkim Dzieciom i Opiekunom bardzo dziękujemy za zaangażowanie  oraz  wysiłek włożony w  podjęte zadanie.  Jak zwykle, każdy z przyniesionych przez dzieci różańców był niezwykły, ale konkurs polega na wyborze tych, które w oczach członków komisji  są wyjątkowe. Taki wybór został dokonany. Każdy z nich miał w sobie coś, czego nie posiadały pozostałe…  Wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
1. Julia Słowik I A
2. Nadia Winkel I A
3. Jakub Kubala I A
4. Wojtek Taciak I A
5. Mikołaj Żarski I C
6. Hania Kaczmarek II A
7. Igor Wacławski II B
8. Hubert Barański II B
9. Zosia Wojna II C
10. Maja Wojciechowska II D
    Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie,  otrzymało ocenę celującą. Dzieci  wyróżnione otrzymały  dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców przy SP 6, za które serdecznie dziękujemy!
                        Gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu!

Login Form