sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

UCZNIOWIE Z „SZÓSTKI” Z PUCHARAMI PREZYDENTA MIASTA POZNANIA

Dnia 7 marca na Targach Edukacyjnych w Poznaniu odbyła się uroczystość podsumowująca III edycję konkursu ekologiczno-edukacyjnego „EduPak Polska”.
 Wśród grona laureatów zostali wyróżnieni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie. Przedmiotem konkursu było wykonanie twórczej pracy plastycznej, związanej z recyklingiem opakowań szklanych. Tematyka szczegółowa dla klas 1-3 „Butelkoman – szklany bohater – jak wygląda i co robi?”, dla klas 4-6 „Jak mogę być w codziennym życiu Bohaterem?” i dla klas 7-8 ”Jak wybierając opakowania szklane mogę chronić środowisko?”.
Do konkursu wpłynęły 353 prace od 403 uczniów z 62 placówek oświatowych całej Wielkopolski.
Zdaniem Jury, bezapelacyjnie wygrali zajmując I miejsce i tytuły Laureatów wśród szkół podstawowych kl.7-8 oraz zdobywając Puchar Prezydenta Miasta Poznania ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie : Paulina Jackowiak, Wiktoria Ochocka i  Michał Piotrowski.
Kolejnym sukcesem było również zajęcie I miejsca i tytuł Laureata oraz otrzymanie Pucharu Prezydenta Miasta Poznania w kategorii kl.4-6 przez szóstoklasistkę  z „Szóstki” Zuzannę Jakubiak.   
Koordynatorkami konkursu były nauczycielki: Małgorzata Kramer – Wachowiak, Małgorzata Czarnecka i Ewa Świdurska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Login Form