sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS KLASA 3

Szkolny konkurs literowania
w języku angielskim dla klas 3
„SPELLING BEE”
2020  

Dnia 10 lutego 2020 roku odbył się konkurs dla klas 3, w którym wzięło udział 13 uczniów. Każdy z uczestników brał udział w dwóch etapach w których musieli przeliterować wylosowane wyrazy oraz napisać wyrazy literowane przez nauczyciela. Do ścisłego finału przeszło 5 osób, w którym nasi podopieczni musieli napisać literowane zdania. Rywalizacja była bardzo wyrównana a poziom uczestników bardzo wysoki! Udało nam się wyłoni ć zwycięzców:
I miejsce: Julia Sobkowiak kl. 3 a
II miejsce ex aequo : Lena Michalak  kl. 3 c
                                      Alan Styperek  kl. 3 c
Zwycięzcy będą reprezentować nasza szkołę w etapie gminnym, który odbędzie się w SP4 !
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy zwycięzcom !

alt

Login Form