wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WIGILIA W GAJU

Dnia 13 grudnia 2019 roku nasi Wolontariusze oraz uczniowie klasy pierwszej i drugiej SP6  wzięli udział w corocznej akcji „Wigilia w Gaju”. Kilka tygodni wcześniej Wolontariusze zachęcali uczniów naszej szkoły do  przynoszenia karmy a także potrzebnych ciepłych koców lub sprzętu typu smycze i zabawki dla bezdomnych zwierząt.  Wszyscy uczniowie i rodzice bardzo zaangażowali się w zbiórkę. Zwieńczeniem akcji był wyjazd do schroniska z zebranymi darami.
W gaju bardzo ciepło przywitali nas pracownicy.  Dzieci mogły uczestniczyć w specjalnych warsztatach pt ,,Przyjdź się przytul", poznać pracę schroniska, dowiedzieć się jak wielka jest odpowiedzialność za zwierzę, poznały też problem ,,bezdomności''.
 Jak co roku ,,Klub Relax'' i firma,, Jankowski Travel '' sponsorowała nasz wyjazd, za co serdecznie dziękujemy.

Login Form