sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WIGILIA DLA ZWIERZĄT

W piątek 13 grudnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz dzieci z Przedszkola nr 5 "Mali Przyrodnicy" udali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju.

Przez kilka tygodni nauczyciele oraz dzieci prowadziły na terenie swoich placówek zbiórkę karmy, kocy, obroży, misek oraz zabawek, które zostały przekazane podopiecznym schroniska. Organizatorem "Wigilii dla zwierząt" był Klub Relax SM, Jankowski Travel oraz Szkolny Klub Wolontariatu działający w Szóstce.  Spotkanie ze zwierzętami, nierzadko boleśnie doświadczonymi przez los, było piękną lekcją empatii. W oczach najmłodszych często pojawiały się łzy wzruszenia, co świadczy o ich wielkich sercach i dużej wrażliwości. Czworonogi obdarowano już świątecznymi upominkami, więc z pewnością dzieci też wkrótce je otrzymają, bo przecież dobro okazane innym zawsze do nas wraca...

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Login Form