sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SZTAFETA CHARYTATYWNA

W niedzielne popołudnie a dokładnie 27 pażdziernika 2019 roku wraz z Rozalią, Patrykiem, Anią, Nataszą,Julką,Kubą i Zuzią pobiegliśmy w Sztafecie Charytatywnej 20 Października. Pogoda była nieciekawa.. Deszcz, zimno naprawdę bardziej zachęcały żeby zostać w domu. Jednak podjęte wyzwanie, treningi a przede wszystkim szczytny cel nie pozwalały nam zrezygnować z biegu w sztafecie i tak każdy z nas przebiegł 2.5km z uśmiechem na twarzy wiedząc, że dzięki naszym staraniom i wszystkich innych sztafet malutki Borys będzie mógł kontynuować leczenie i rehabilitację. W swoim imieniu dziękuję mojej klasie 6D za zaangażowanie i piękną postawę a rodzicom i rodzeństwu za podnoszące na duchu kibicowanie! M. Ł.

alt

alt

alt

alt

alt

Login Form