sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

HOLY WINS -2019

W przeddzień Wszystkich Świętych w wielu szkołach Polski organizowana jest akcja pt. "Holy Wins" czyli "Święty zwycięża". W Szóstce uczniowie przebrali się za ludzi, którzy wyróżniali się w swoim życiu miłością do Boga i bliźnich. Byli tacy, jak my. Mieli swoje problemy, zmartwienia a także pasje oraz marzenia, ale przede wszystkim kierowali się dobrem drugiego człowieka. W tym dniu wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki, które były rozdawane przez korowód świętych i błogosławionych wędrujący przez całą szkołę. Na szkolnej scenie wystąpili  uczniowie prezentując wybranych przez siebie świętych. Klasy, które najlepiej się do tego przygotowały i otrzymały najwiekszą ilośc braw od publiczności wygrały pizze! Podczas spotkania w holu dzieci obejrzały piękne filmy o ludzkiej dobroci, życzliwości i empatii. W wielu oczach zakręciła się łza...

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
Jan Paweł II

Login Form