wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10.10.19

W dniu 10 października w parku Powstańców Wielkopolskich, na stadionie odbyły się "Sztafetowe Biegi Przełajowe", w których nasze sztafety zajęły:
Chłopcy młodsi (rocznik 2007 i młodsi!) V miejsce: Dobraś Szymon 7c, Łączniak Damian 7c, Kaniewski Gabriel 5a, Wachowiak Borys 6a, Wachowiak Igor 5a, Dominiak Jędrzej 6f, Wojtas Stanisław 6f, Wiśniewski Jakub 6e, Lampe Kacper 6a- rezerwa.
Gratulujemy! Chłopcy walczyli do końca i bardzo wspierali się nawzajem! Brawo!
Dziewczyny starsze połączone zostały z młodszymi i startowały w biegu dla dziewczyn starszych zajmując I miejsce!!!
Skład sztafety:
Ciesielska Marta 7d, Wiśniewska Maja 7b, Bartkowiak Natalia 8b, Tymecka Wiktoria 8e, Ochocka Wiktoria 8e, Bortnowska Agata 7a, Komorniczak Weronika 7b, Jagoda Szymkowiak 6e, Różalska Nadia 6e i Bartz Julianna 7d.

Wspaniały bieg od początku i później utrzymanie znaczącej przewagi pozwoliły kontrolować cały bieg! Wsparcie i doping zagrzewały wszystkich do walki! Jesteście niesamowite!
Starsi chłopcy byli bezkonkurencyjni i po niesamowitej walce, mobilizującym dopingu i dobrej strategii zajęli I miejsce i zdetronizowali szkołę z Książa, co jest nie lada sukcesem mając na uwadze tradycje biegowe tej szkoły!
Zwycięski skład: Wiśniewski Igor 8b, Sieradzki Wojciech 8b, Bartkowiak Adam 8b, Tomczak Piotr 8e, Michalski Wojciech 8e, Pawlak Bartosz 8c, Aleksander Wojciechowski 8c, Szczepaniak Antoni 8c, Kowalski Franek 8c i Maksymilian Bartz 8c.
Piękna walka i bieg, ale również zaangażowanie i doping był rewelacyjny! Brawo WY! Gratulujemy!

alt

alt

alt

alt

Login Form